11o Γυμνάσιο
Ηρακλείου Κρήτης

Είσοδος μελών

Επισκέπτες online...

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 48 επισκέπτες και κανένα μέλος

Μαθητικές εκλογές




Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψήφιους για τη συμμετοχή τους!!!

Περιμένουμε τη συγκρότηση του 15μελους συμβουλίου και ευχόμαστε καλή θητεία και καλή συνεργασία!!!!

11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  
 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ΜΕΛΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ   
ΣΕΙΡΑ ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 Γ1 ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 115
2 Γ2 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 66
3 Γ1 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 48
4 Γ3 ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 43
5 Γ1 ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 39
6 Α1 ΒΕΣΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 38
7 Γ2 ΧΩΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΜΑΡΙΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 37
8 Γ3 ΓΙΕΝΙ ΣΙΜΠΟΡΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 36
9 Β1 ΤΙΝΓΚΟ ΛΑΕΡΤΙ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 35
10 Β3 ΡΟΥΣΕ ΕΡΒΙΣ (ΕΡΜΗΣ) ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 33
11 Α3 ΒΕΛΟ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ- ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 31
12 Γ2 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 31
13 Γ3 ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΦΛΟΥΤΟΥΡΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 27
14 Γ1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 24
15 Γ3 ΤΣΑΚΟΝΙ ΚΕΪΝΤΙ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 24
16 Α1 ΚΑΛΙΑ ΡΕΝΑΤΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 23
17 Γ1 ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 22
18 Γ3 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 22
19 Γ1 ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 21
20 Β2 ΖΕΡΟ ΓΙΟΡΚΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 19
21 Β1 ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   19
22 Α1 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   18
23 Β1 ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   17
24 Β1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   17
25 Α1 ΞΥΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ   16
26 Β1 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   16
27 Γ1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   14
28 Α1 ΚΑΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   13
29 Γ2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   12
30 Α2 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   10
31 Β3 ΧΟΤΖΑ ΛΕΙΚΑΝΤΟ   10
32 Β2 ΚΟΤΣΙ ΡΕΝΤΙΑΝΟ   9
33 Α1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   8
34 Α1 ΕΤΖΠΑΡΑ ΖΑΧΡΑ   8
35 Γ1 ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   8
36 Α2 ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   7
37 Γ3 ΠΑΤΣΟΥΚΟΥ ΝΙΝΟ   7
38 Α1 ΠΕΡΟ ΑΛΕΚΣ   7
39 Α1 ΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   6
40 Γ1 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   6
41 Β2 ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ ΡΑΝΤΚΑ (ΣΟΦΙΑ)   6
42 Α1 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   6
43 Α2 ΚΙΤΑ ΑΒΡΑΑΜ   5
44 Α2 ΒΑΣΙΛΕΒ ΝΤΙΜΙΤΑΡ   2
45 Α2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ   0



11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  
 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ΜΕΛΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ   
ΣΕΙΡΑ ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 Γ1 ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 115
2 Β1 ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 110
3 Γ1 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 84
4 Γ1 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 83
5 Γ1 ΚΟΥΡΟΥΓΚΙΑΟΥΡΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 51
6 Β2 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 49
7 Γ1 ΕΥΤΥΧΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 40
8 Γ2 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 38
9 Γ2 ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 35
10 Γ1 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 30
11 Γ2 ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 28
12 Γ1 ΚΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 27
13 Γ1 ΔΡΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 26
14 Γ2 ΕΤΖΜΠΑΡΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 25
15 Γ2 ΖΕΡΒΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 25
16 Α3 ΒΕΛΟ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ- ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 24
17 Β1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 23
18 Β2 ΒΟΥΪΔΑΣΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 21
19 Β1 ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 21
20 Γ2 ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 20
21 Α3 ΧΟΤΖΑ ΡΑΦΑΕΛΟ   17
22 Β3 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   15
23 Α2 ΒΑΣΙΛΕΒ ΝΤΙΜΙΤΑΡ   13
24 Α3 ΠΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   13
25 Α1 ΚΛΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   12
26 Α3 ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ ΡΑΝΤΚΑ (ΣΟΦΙΑ)   12
27 Β2 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   11
28 Β2 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   11
29 Γ1 ΛΥΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   10
30 Α1 ΚΑΛΙΑ ΡΕΝΑΤΟ   9
31 Β2 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   9
32 Α1 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   8
33 Α3 ΧΟΤΖΑ ΛΕΪΚΑΝΤΟ   6
34 Β2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   5
35 Γ1 ΣΚΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ   4
36 Α1 ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   3

Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψήφιους για τη συμμετοχή τους!!!




11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ΜΕΛΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 
ΣΕΙΡΑ ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 Γ3 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 63
2 Β1 ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 61
3 Β1 DOS SANTOS FERNANTES LUCAS ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 57
4 Γ3 ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 57
5 Γ2 ΜΠΕΡΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 56
6 Γ3 ΜΠΕΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 52
7 Γ3 ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 50
8 Α1 ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 45
9 Β1 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 44
10 Β1 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 42
11 Γ1 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ- ΑΝΝΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 36
12 Γ3 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 36
13 Γ3 ΛΕΜΟΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 34
14 Γ2 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 33
15 Γ1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 32
16 Β2 ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 30
17 Γ3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 29
18 Γ3 ΞΥΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 25
19 Γ2 ΑΨΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 24
20 Γ2 ΜΠΑΚΣ ΔΑΝΑΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ 23
21 Β3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   21
22 Α2 ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   19
23 Β2 ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   19
24 Γ2 ΒΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   17
25 Γ2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   16
26 Β2 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   15
27 Γ2 ΒΕΡΔΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)   14
28 Β2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   13
29 Γ2 ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   13
30 Α1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   12
31 Γ2 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   12
32 Γ2 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   11
33 Α2 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   10
34 Γ3 ΜΠΛΙΝΙ ΤΖΕΡΑΛΝΤ   10
35 Α1 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    9
36 Β2 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ   9
37 Γ1 ΠΑΣΚΑΛΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   9
38 Γ3 ΜΠΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   9
39 Α1 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   8
40 Α2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   8
41 Α2 ΚΟΤΣΙ ΕΡΑΛΝΤΟ   8
42 Γ2 ΕΛΕΖΙ ΑΝΓΚΕΛΟ   8
43 Α1 ΜΠΡΑΧΙΜΑΪ ΚΛΟΝΤΙΑΝ   7
44 Α2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   7
45 Α3 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ   7
46 Β3 ΠΟΛΕΜΑΡΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΙΩΑΝΝΑ   7
47 Α1 ΚΟΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   6
48 Β1 ΣΚΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   6
49 Α3 ΠΑΤΣΟΥΚΟΥ ΝΙΝΟ   5
50 Α3 ΠΑΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   4
51 Γ2 ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   4
52 Β2 ΒΡΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ   3
Safe Line Γραμμή Βοήθειας Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου