11o Γυμνάσιο
Ηρακλείου Κρήτης

Είσοδος μελών

Τηλεκπαίδευση

webexmeetings

Επισκέπτες online...

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 21 επισκέπτες και κανένα μέλος

Αριστούχοι-Αριστεία-Βραβεία




Συγχαρητήρια στους μαθητές μας:
Ισμαίλι Άντζελα
Τίνγκο Λαέρτη
Τσούπα Ελένη

 

για τη δημιουργία της αφίσας με θέμα
"Η αιμοδοσία μέσα από τα μάτια των παιδιών"
στα πλαίσια του εορτασμού της
"Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντή Αιμοδότη"
που διοργανώθηκε από το
"Κέντρο Αίματος του Βενιζέλειου Νοσοκομείου Ηρακλείου"

  

IMG 8630

 

Διαβάστε περισσότερα: Διάκριση του σχολείου μας για την "Παγκόσμια Ημέρα Εθελοντή Αιμοδότη"




Αριστεία και Βραβεία Α΄τάξης:

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος Αριστεία Βραβεία
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/15 ΝΑΙ ΝΑΙ
2 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 6/15 ΝΑΙ  
3 ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 ΝΑΙ ΝΑΙ
4 ΣΜΠΩΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 13/15 ΝΑΙ  
5 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 12/15 ΝΑΙ  
6 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18 12/15 ΝΑΙ  
7 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18 11/15 ΝΑΙ  
8 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18 11/15 ΝΑΙ  
9 ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 11/15 ΝΑΙ  
10 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17 8/15   ΝΑΙ
11 ΛΕΚΑΙ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΤΟΝΤ 18 10/15 ΝΑΙ  
12 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18 9/15 ΝΑΙ  

 

 

Αριστεία και Βραβεία Β΄τάξης:

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος Αριστεία Βραβεία
1 ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/15 ΝΑΙ ΝΑΙ
2 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΣ 19 4/16 ΝΑΙ ΝΑΙ
3 ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 3/16 ΝΑΙ ΝΑΙ
4 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 11/16 ΝΑΙ  

 

Αριστεία και Βραβεία Γ΄τάξης:

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος Αριστεία Βραβεία
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΝΑΙ ΝΑΙ
2 ΜΑΚΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 13/15 ΝΑΙ ΝΑΙ
3 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 13/15 ΝΑΙ ΝΑΙ
4 ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 13/15 ΝΑΙ  
5 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 11/15 ΝΑΙ  
6 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 8/15 ΝΑΙ  
7 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/15 ΝΑΙ  
8 ΒΙΔΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 2/15 ΝΑΙ  
9 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 1/15 ΝΑΙ  
10 ΞΥΛΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 12/15 ΝΑΙ  
11 ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΤΙΟΠΗ - ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 9/15 ΝΑΙ  
12 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18 8/15 ΝΑΙ  
13 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 8/15 ΝΑΙ  
14 ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 8/15 ΝΑΙ  

 

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας!!!

Να έχετε πάντα επιτυχίες!!!




Αριστεία - Βραβεία - Σχολικό Έτος 2014-2015

Τάξη: Α - Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ

  1. ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 6/15
  2. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/15
  3. ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 5/14
  4. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 5/15
  5. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 5/15
  6. ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 13/15
  7. ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/15
  8. ΛΕΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10/15
  9. ΦΟΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/15
  10. ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 18 8/15
  11. ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ 18 8/15

ΒΡΑΒΕΙΑ

  1. ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 6/15
  2. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/15
  3. ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 5/14

 

Τάξη: Β - Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 13/16
  2. ΜΑΚΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 13/16
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 12/16
  4. ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/16
  5. ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 5/16
  6. ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 5/16
  7. ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 14/16
  8. ΞΥΛΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 14/16
  9. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18 13/16
  10. ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 11/16
  11. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/16
  12. ΒΙΔΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 8/16
  13. ΚΟΒΑΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΡΙΚΛΙ 18 8/16
  14. ΜΠΕΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΖΜΕΝ ΜΙΧΑΗΛ 18 8/16
  15. ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΤΙΟΠΗ - ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 8/16

ΒΡΑΒΕΙΑ

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 13/16
2 ΜΑΚΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 13/16

3 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/16

 

Τάξη: Γ - Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1 ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 10/13
2 ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/13
3 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ 19 6/13
4 ΔΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19
5 ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 11/13
6 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 11/13
7 ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/13
8 ΠΟΛΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 9/13
9 ΜΠΕΛΑΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 7/13

ΒΡΑΒΕΙΑ

1 ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 10/13
2 ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/13
3 ΠΟΛΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 9/13

 

Safe Line Γραμμή Βοήθειας Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου