Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 20 επισκέπτες και κανένα μέλος

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι η θητεία των δύο ετών του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας, λήγει στις 6 Νοεμβρίου 2021.

Σύμφωνα με το καταστατικό του Συλλόγου μας πρέπει να γίνουν οι διαδικασίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου μετά από Γενική Συνέλευση των γονέων και κηδεμόνων.

Κατόπιν συνεννόησης με τους καθηγητές και τη Διεύθυνση του Γυμνασίου, αποφασίσαμε να πραγματοποιηθεί η παραπάνω συνέλευση τη Δευτέρα 25 Οκτωβρίου και ώρα 5.30 μμ στον προαύλιο χώρο του Γυμνασίου μας.

Η παρουσία και των δύο γονέων κρίνεται απαραίτητη και πολύτιμη καθόσον η ύπαρξη και η λειτουργία του συλλόγου μας, είναι χρήσιμη και αναγκαία, όσον αφορά στη συνεργασία των γονέων με τους εκπαιδευτικούς, για την επίλυση όλων των θεμάτων που απασχολούν τα παιδιά μας, σχετικά με τη δημιουργική πρόοδο τους καθώς και την απρόσκοπτη λειτουργία του σχολείου μας.

Επίσης, θα γίνει ενημέρωση από το απερχόμενο Δ.Σ. για τα πεπραγμένα και τον οικονομικό απολογισμό της θητείας του.

Το ΔΣ του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

του 11ου Γυμνασίου Ηρακλείου.