Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 12 επισκέπτες και κανένα μέλος

Στα πλαίσια της εξ' αποστάσεως υποστήριξης γονέων και μαθητών που ανήκουν στο 2ο ΣΔΕΥ Ηρακλείου εξαιτίας των περιοριστικών μέτρων και της αναστολής λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών με φυσική παρουσία, έχουμε επιλέξει τους παρακάτω τρόπους ενημέρωσης και επικοινωνίας με όσους γονείς ή μαθητές το επιθυμούν .

Σελίδα στο facebook με ενημερωτικά άρθρα, χρήσιμες πληροφορίες και τρόπους διαχείρισης κρίσεων (για ενημέρωση):

Φόρμα επικοίνωνιας που συμπληρώνεται από γονέα:
ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

E-mail επικιοινωνίας:

Η ψυχολόγος                                                                                    Η κοινωνική λειτουργός
Ζορμπαδάκη Μαρία                                                                                Γριβάκη Ιωάννα