Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Το ΔΣ του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων στη συνεδρίαση της 14/10/2015 και μετά τις αρχαιρεσίες της 21/10/15, αντικατέστησε τα παραιτηθέντα του μέλη και συγκρότησε τη νέα του δομή:

Πρόεδρος                        ΦΥΣΕΚΑ ΖΩΗ

Αντιπρόεδρος                   ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ

Γραμματέας                      ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

Ταμίας                             ΑΛΕΓΚΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

Μέλος - Σύμβουλος           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

Μέλος - Σύμβουλος           ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Μέλος -Σύμβουλος            ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικό Μέλος     ΛΥΡΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑ

Αναπληρωματικό Mέλος     ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΕΦΗ

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι την πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα και ώρα 19.00, έχει οριστεί ανοιχτή συνεδρίαση γονιών και μαθητών για γνωριμία όλων των μελών του συλλόγου, ενημέρωση των δράσεων του συλλόγου, ενημέρωση-αντιμετώπιση των προβλημάτων που προκύπτουν, όπως και για προτάσεις σχετικά με τις δραστηριότητες των παιδιών. Η επόμενη ανοιχτή συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 4/12/2015 και ώρα 19.00 μ.μ. στο αμφιθέατρο του σχολείου.

Παρακαλούμε τα μέλη του δεκαπενταμελούς συμβουλίου μαθητών, να συμμετέχουν στην ενημερωτική συνάντηση.

Τα θέματα που θα συζητηθούν στη συνάντηση απασχολούν όλους τους γονείς και τους μαθητές και χρήζουν άμεσης αντιμετώπισης.

Παρακαλούμε για τη συμμετοχή όλων.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων