11o Γυμνάσιο
Ηρακλείου Κρήτης

Είσοδος μελών

Τηλεκπαίδευση

webexmeetings

Επισκέπτες online...

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 24 επισκέπτες και κανένα μέλος

Μαθητικές εκλογές




Παρακάτω εμφανίζονται τα αποτελέσματα από τις εκλογές ανάδειξης 15μελούς Συμβουλίου με σειρά κατάταξης:

ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  
Α1 Κιερκέζι Εσμεράλντα (Πόπη) ΜΕΛΟΣ
Γ1 Μηλιαρά Ελένη ΜΕΛΟΣ
Γ1 Γκούντελος Εμμανουήλ Φώτιος ΜΕΛΟΣ
Β3 Μαστραντωνάκης Παναγιώτης ΜΕΛΟΣ
Β1 Πέρο Άλεκς ΜΕΛΟΣ
Γ1 Θεοδοσούλης Σταμάτιος ΜΕΛΟΣ
Γ3 Χατζηδάκης Ιωάννης ΜΕΛΟΣ
Γ3 Περάκη Στεφανία ΜΕΛΟΣ
Γ2 Σωμαράκης Δημήτριος ΜΕΛΟΣ
Γ3 Νταντουτάκης Γεώργιος ΜΕΛΟΣ
Γ1 Αλιτσάνι Τζέσικα ΜΕΛΟΣ
Α5 Πλαΐτη Ελένη ΜΕΛΟΣ
Β2 Καλεμάσι Τζουλιάνο ΜΕΛΟΣ
Γ1 Θεολογίδου Αγάπη ΜΕΛΟΣ
Γ3 Φραγκιαδάκη Χριστίνα Παναγιώτα ΜΕΛΟΣ
Γ3 Χατζάκης Κωνσταντίνος ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
Α1 Ζύκο Ματέο ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
Β1 Μλλόγια Εμιλιάν ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
Γ2 Ψυχογιός Κωνσταντίνος ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
Α1 Κόλα Άισι ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
Γ2 Τουρτούλλι Μάριο  
Α4 Γένι Γετνόρ  
Β1 Φοντούλλι Αθηνά  
Γ1 Γιακουμάκης Δημήτριος  
Γ1 Λεκάκης Μιχαήλ  
Α3 Τσελίκια Φρένκλιν  
Α5 Γκούντα Μοχάμεντ  
Β3 Κόλα Εθιάνα  
Α5 Σμαραγδή Σοφία  
Γ3 Μπλίντο Ορέστι  
Β1 Τσαγκαράκη Πηνελόπη  
Γ1 Σπανουδάκης Δημήτριος  
Γ2 Βέρδου Ειρήνη  
Γ1 Λυρώνης Γεώργιος  
Α3 Σαριδάκης Ιωάννης  
Α5 Αχμάντ Αχμάντ  
Α3 Ρετζέπι Κωνσταντίνα  

 Τα μέλη που εκλέχθησαν θα συναντηθούν στις 11.00 στο αμφιθέατρο του σχολείου παρουσία της Διευθύντριας, κα Κοκοτσάκη Α. και της υπεύθυνης μαθητικών κοινοτήτων για τη σύσταση του 15μελους Συμβουλίου.

Σας ευχόμαστε καλή αρχή!!!




Τα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη 15μελούς Συμβουλίου είναι:

15ΜΕΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 2019-20
ΣΕΙΡΑ ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 Α1 Κιερκεζί Εσμεράλντα 80
2 Β1 Γκούντελος Εμμανουήλ- Φώτιος 74
3 Α3 Αναστασόπουλος Νικόλαος 73
4 Β4 Ταμούση Σοφία 68
5 Γ2 Κόκκινος Ελευθέριος 63
6 Γ2 Ρούσε Έρβις (Ερμής) 62
7 Β2 Μηλιαρά Ελένη 49
8 Γ2 Σεμερτζάκης Μιχαήλ 43
9 Γ2 Τσουδή Μαρίνα- Άννα 42
10 Β1 Θεοδοσούλης Σταμάτιος 37
11 Α1 Μλλόγια Εμιλιάν 36
12 Γ1 Χαιρέτη Ιωάννα-Ραφαηλία 33
13 Γ2 Πασπαράκη Καλλιόπη 31
14 Β1 Γιακουμάκης Δημήτριος 29
15 Γ2 Γαλυφιανάκης Ιωάννης 29
1ος ΑΝΑ Γ1 Τσαμπουράκης Μιχαήλ 28
2ος ΑΝΑ Γ2 Σταυρουλάκη Άννα 27
3ος ΑΝΑ Β2 Θεολογίδου Αγάπη 26
4ος ΑΝΑ Γ1 Κριτσωτάκη Άννα 25
5ος ΑΝΑ Γ2 Τσακόνι Άντρι 24
  Γ2 Χαροντάκη Νικολέτα 24
  Β1 Σωμαράκης Δημήτριος 22
  Α2 Χρηστάκης Κώστας 21
  Γ1 Ξυπάκη Ελένη 21
  Γ1 Μάσταλου Ιωάννα 19
  Β1 Ετζπάρα Ζαχρά 18
  Γ1 Γεωργακοπούλου Ελευθερία 18
  Γ2 Σκουλάς Ζαχαρίας 18
  Γ2 Χασουράκη Μαρία- Ευαγγελία 18
  Γ1 Καταρτζόγλου Παναγιώτης 14
  Γ2 Μπίνο Ντέιβιτ 12
  Α1 Ζύκο Ματέο 11
  Β3 Μυλωνάς Ελευθέριος 11
  Γ2 Καλογεράκη Νίκη 7

Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψήφιους!!!




Τη Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017 συγκεντρώθηκαν οι μαθητές που εκλέχθηκαν για το 15μελές Συμβούλιο και συγκροτήθηκαν σε σώμα ως εξής:

1.  Πρόεδρος, Κατσαμάνης Ευάγγελος

2.  Αντιπρόεδρος, Χαλκιαδάκης Κωνσταντίνος

3.  Γραμματέας, Θεοδοσούλης Ζαχαρίας

4.  Μέλος, Βουιδάσκης Εμμανουήλ

5.  Μέλος, Μηναδάκης Μύρων

6.  Μέλος, Βεσέλι Αλέξανδρος

7.  Μέλος, Χωματά Βασιλική -Μαρία

8.  Μέλος, Γιένι Σιμπόρα

9.  Μέλος, Τίνγκο Λαέρτι

10.Μέλος, Ρούσσε Έρβις

11.Μέλος, Βέλο Εμμανουήλ

12.Μέλος, Μελαμπιανάκης Μιχαήλ

13.Μέλος, Πεστανάκου Φλούτουρα

14.Μέλος, Περάκης Εμμανουήλ

15.Μέλος, Τσακόνι Κέιντι

Καλή θητεία!!!!

Safe Line Γραμμή Βοήθειας Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου