Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 επισκέπτες και κανένα μέλος

ERASM

logo ismaili

Διάκριση της μαθήτριας Ισμαΐλι Εμμανουέλας του Γυμνάσιου μας, στα πλαίσια ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+ KA2 με τίτλο ?ExploretheWorld. Inspireyourself.?

Με ενθουσιασμό υπερψηφίστηκε το λογότυπο που σχεδίασε η μαθήτρια του σχολείου μας Ισμαΐλι Εμμανουέλα από τους εταίρους του Προγράμματος Erasmus+ KA2. Στο διαγωνισμό, που πραγματοποιήθηκε κατά την 1η προπαρασκευαστική συνάντηση των μελών της σύμπραξης, συμμετείχαν έργα παιδιών από τις τέσσερις χώρες εταίρους του προγράμματος (Πολωνία, Ιταλία, Νορβηγία, Ελλάδα).

Ανάμεσα σ΄ αυτά ξεχώρισε η δημιουργία της μαθήτριάς μας.

Το λογότυπο αυτό θα συνοδεύει όλα τα έγγραφα που θα αναφέρονται στις δράσεις  και μετακινήσεις της ομάδας του προγράμματος.

Ένα μεγάλο μπράβο στην ταλαντούχα μαθήτρια μας και στην καθηγήτρια των Εικαστικών του σχολείου μας, κ. Χρηστάκη Κλειώ.

20181114 170758

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΤΡΙΣ