11o Γυμνάσιο
Ηρακλείου Κρήτης

Είσοδος μελών

Τηλεκπαίδευση

webexmeetings

Επισκέπτες online...

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 24 επισκέπτες και κανένα μέλος




Κατόπιν έκδοσης των αποτελεσμάτων του σχολικού έτους 2023-24, ανακοινώνουμε τα Αριστεία - Βραβεία των μαθητών μας. Συγχαρητήρια!!!

Αριστεία 
Τάξη Εγγραφής:  Α
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Παπαδάκη Αικατερίνη Σπυριδούλα Γεώργιος 19 11/15
2 Τζεδάκη Σοφία Παντελεήμων 19 11/15
3 Ζαμπετάκη Άννα Αλέξανδρος 19 9/15
4 Λιναρίτης Γεώργιος Βασίλειος 19 6/15
5 Μαστραντωνάκη Φωτεινή Στυλιανός 19 3/15
6 Τσουρή Δήμητρα Εμμανουήλ 19 3/15
7 Κώστογλου Μαρία Ιωάννης 18 14/15
8 Κουτσουρούμπη Μαρία Εμμανουήλ 18 13/15
9 Αναστασάκης  Εμμανουήλ Γεώργιος 18 11/15
10 Γιακουμάκη Μαρίνα Κωνσταντίνος 18 10/15
11 Τσιβιδάκης Μάριος - Εμμανουήλ Νικόλαος 18 10/15
12 Μανουσάκη Εμμανουέλα Εμμανουήλ 18 9/15
13 Γκούντα Αντάμ Άσσεμ 18 8/14
Τάξη Εγγραφής:  Β
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Κουτεντές Εμμανουήλ Βασίλειος 19 10/15
2 Τσακαλάκη Πελαγία Στέργιος 19 10/15
3 Ξυλούρη Λεμονιά Νικόλαος 19 9/15
4 Δημήτρουλα Βασιλική Ιωάννης 19 7/15
5 Μανουσάκης Κρίτων Εμμανουήλ 19 7/15
6 Σηφάκη Μυρτώ Νικόλαος 19 6/15
7 Γαλάνης Γεώργιος Γεράσιμος 19 3/15
8 Κανάκη Ραφαέλα Κωνσταντίνος 19 2/15
9 Βαρδαξή Μελίνα Ιωάννης 18 13/15
10 Γανίμ Άχμεντ Σάμπρι 18 8/15
Τάξη Εγγραφής:  Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Τσιμπούκας Γεώργιος Ευάγγελος 19 11/15
2 Μπαγκέρη Αρετή Γεώργιος 19 8/15
3 Τριανταφυλλοπούλου Θεοδώρα Δημήτριος 19 8/15
4 Πικράκη Ειρήνη Ευάγγελος 19 5/15
5 Τριανταφυλλάκη Ελένη Φραγκίσκος 19 4/15
6 Μπένια Καμίλα Κλεμέντ 19 1/15
7 Κατσούγκρη Ελένη Ιωάννης 18 14/15
8 Ανωγειανάκη Ευαγγελία Μιχαήλ 18 12/15
9 Παπαδάκης Ελευθέριος Μιχαήλ 18 10/15
10 Λίκα Κωνσταντίνα Ντριτάν 18 9/15
11 Ξυλούρη Ειρήνη Ευάγγελος 18 8/15

 

Βραβεία
Τάξη Εγγραφής:  Α
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Παπαδάκη Αικατερίνη Σπυριδούλα Γεώργιος 19 11/15
2 Τζεδάκη Σοφία Παντελεήμων 19 11/15
3 Ζαμπετάκη Άννα Αλέξανδρος 19 9/15
4 Κουτσουρούμπη Μαρία Εμμανουήλ 18 13/15
5 Αναστασάκης Εμμανουήλ Γεώργιος 18 11/15
Τάξη Εγγραφής:  Β
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Κουτεντές Εμμανουήλ Βασίλειος 19 10/15
2 Τσακαλάκη Πελαγία Στέργιος 19 10/15
3 Παπαλάνη Αγγελική Αντώνης 17 11/15
4 Αναστασάκη Αικατερίνη Ιωάννα Γεώργιος 17 4/14
Τάξη Εγγραφής:  Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Τσιμπούκας Γεώργιος Ευάγγελος 19 11/15
2 Μπαγκέρη Αρετή Γεώργιος 19 8/15
3 Τριανταφυλλοπούλου Θεοδώρα Δημήτριος 19 8/15
4 Πικράκη Ειρήνη Ευάγγελος 19 5/15

 

 

 

 

 

 

 




Η φετινή σχολική χρονιά κλείνει με ένα βραβείο στον 3ο Παγκρήτιο Μαθητικό Λογοτεχνικό Διαγωνισμό της Στέγης "Βιτσέντζος Κορνάρος" της Σητείας για τον Όμιλο Δημιουργικής Γραφής του 11ου Γυμνασίου Ηρακλείου. Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά οι μαθήτριες και μαθητές του Ομίλου διακρίνονται στον συγκεκριμένο διαγωνισμό, που εμπνέεται από το έργο του κορυφαίου ποιητή της Κρητικής Αναγέννησης.

Η Μαρία-Νεφέλη Κορνηλίου, μαθήτρια της Β' Γυμνασίου, ξεχώρισε με το ποίημά της "Όλος ο κόσμος εσύ..." και απέσπασε το 3ο Βραβείο. Για την επιτυχία της θα βραβευθεί σε ειδική τελετή που διοργανώνει η Στέγη "Βιτσέντζος Κορνάρος" στην Σητεία στις 13 Ιουλίου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 11ου Γυμνασίου Ηρακλείου, οι υπεύθυνες καθηγήτριες του Ομίλου, Χρυσή Χουρσάν και Μαρία Αθανασάκη και ο Διευθυντής, Αλέξανδρος Καμπαναράκης συγχαίρουν όλες τις μαθήτριες και τους μαθητές μας για τις προσπάθειές τους και ιδιαιτέρως την Μαρία-Νεφέλη Κορνηλίου για την επιτυχία και τη διάκρισή της.

20240605 102646




Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το Πρόγραμμα των Προαγωγικών

Και Απολυτήριων εξετάσεων Ιουνίου 2024 ανά τάξη.

Συνημμένα αρχεία:
Download this file (ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΣ 2024.pdf)ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΣ 2024.pdf418 kB
Safe Line Γραμμή Βοήθειας Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου

Το ανεκδοτάκι